Hakkımızda

Hakkımızda

Mavinci Bilişim Sanayi ve Ticaret A.Ş. Muhammed Salih Çetin tarafından ulusal ve uluslararası alanlarda fark oluşturmak hedefiyle 2012 yılında kurulmuştur. Özgün, kritik, milli teknoloji ve yetenekler geliştiren Mavinci; güvenlik, savunma, bilişim ve endüstriyel uygulama alanlarında fark oluşturarak lider Ar-Ge şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Özellikle yazılım geliştirme, teknik destek, alan uzmanlığı ve danışmanlık alanlarındaki yetkinliğiyle öne çıkan Mavinci, konusunda uzman kadrosuyla, operasyonel çözüm sunmakta ve yenilikçi teknolojiler üretmektedir. Bu bağlamda Siber Güvenlik, Nükleer Güvenlik Araştırma ve Analiz, Afet ve Acil Durum Yönetimi, Karar Destek Sistemleri, Komuta ve Kontrol Sistemleri, Kimyasal Biyolojik Radyolojik ve Nükleer Güvenlik Çözümleri, Görüntü İşleme, Modelleme, Simülasyon ve Proje Yönetimi gibi operasyonel alanlarda yeni teknolojiler geliştirmeyi ve yenilikçi çözümler ile ağ merkezli kilit ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

2016 yılında nükleer güvenlik çözümleri üretmek amacıyla TTSO şirketini de bünyesine katan, hızlı büyüme ivmesiyle 2020 yılında İngiltere de kurduğu Mavinci UK ile Avrupa pazarına giriş yapan Mavinci, 100’e yakın çalışanı, nitelikli mühendis kadrosuyla Ar-Ge faaliyetlerine devam etmektedir.

Mavinci Bilişim, Siber Güvenlik Hizmetleri adı altında “Gerçek Zamanlı Tehdit Önleme” çözümleri konusunda uzman, uluslararası bir firma olan Wedge Networks ile işbirliği yaparak, WedgeARP™  platformunu  altyapısına entegre etmiş ve yeni ürün ve çözümlerini MavinciARP adıyla Türkiye ve Avrupa genelinde sunmaya başlamıştır.

MavinciARP (Absolute Real-Time Protection Series) çatısı altında satılacak olan platform; orkestrasyonlu bir ağ güvenlik sistemidir.  MavinciARP, milisaniyeler içinde daha önce hiç görülmemiş kötü amaçlı yazılımları tespit edebilmektedir.  Patentli Derin İçerik Denetimi (DCI) teknolojileri aracılığıyla ve yapay zeka teknolojisi ve türünün en iyisi güvenlik işlevleriyle; etkili ve özerk bir çözüm sunmakta ve büyük ölçekli ve gerçek zamanlı tehditleri önlemektedir.

Wedge Networks Hakında

Wedge Networks Inc., Gerçek Zamanlı Tehdit Önleme çözümleri şirketidir. Gartner Cool Vendor unvanını alan ve “Build-In-Canada” İnovasyon ödülleriyle iki kez ödüllendirilen Kuzey Amerika, Asya Pasifik ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerindeki uluslararası ekipleri bünyesinde barındıran Wedge Networks’ün merkezi, Kanada’nın Calgary şehrinde bulunmaktadır.