KURUMSAL

Mavinci Bilişim Sanayi ve Tic. A.Ş. ulusal ve uluslararası alanlarda fark oluşturma hedefiyle 2012 yılında kurulmuştur.

2016 yılında nükleer güvenlik çözümleri üretmek amacıyla TTSO şirketini de bünyesine katan Mavinci, hızlı büyüme ivmesiyle 2020 yılında İngiltere’de kurduğu Mavinci UK ile Avrupa pazarına giriş yapmıştır.

Özgün, kritik, milli teknoloji ve yetenekler geliştiren Mavinci; güvenlik, savunma, bilişim ve endüstriyel uygulama alanlarında fark oluşturarak, güvenlik ve savunma sanayiinde lider Ar-Ge şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Siber güvenlik, yapay zeka, bulut teknolojileri, Nükleer Güvenlik Araştırma ve Analizi, Afet ve Acil Durum Yönetimi, Karar Destek Sistemleri, Komuta ve Kontrol Sistemleri, Kimyasal Biyolojik Radyolojik ve Nükleer Güvenlik Çözümleri, Görüntü İşleme, Modelleme, Simülasyon ve Proje Yönetimi gibi operasyonel alanlarda yeni teknolojileri geliştirmek ve yenilikçi çözümler ile ağ merkezli kilit ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Mavinci Bilişim, Gerçek Zamanlı Tehdit Önleme çözümleri konusunda uzman, uluslararası bir firma olan Wedge Networks ile işbirliği yaparak, WedgeARP™  platformunu  altyapısına entegre etmiş ve yeni ürün ve çözümlerini Türkiye ve Avrupa genelinde sunmaya başlamıştır.

MavinciARP (Mutlak Gerçek Zamanlı Koruma) serisi çatısı altında yer alan platform; orkestrasyonlu bir ağ güvenlik sistemidir.  MavinciARP,  milisaniyeler içinde daha önce hiç görülmemiş kötü amaçlı yazılımları tespit edebilmektedir. Patentli Derin İçerik Denetimi (DCI) teknolojileri aracılığıyla ve yapay zeka ve türünün en iyisi güvenlik işlevleriyle; etkili ve özerk bir çözüm sunmakta ve  büyük ölçekli ve gerçek zamanlı tehditleri önlemektedir.

MavinciARP, yapay zekayı temeline oturtarak yeni nesil teknolojiler ile güvenlik çözümleri sunmaktadır.