ÇÖZÜM UYGULAMALARI

ÇÖZÜM UYGULAMALARI

Mavinci Siber Güvenlik Çözümleri sanallaştırma, orkestrasyon ve bulut bilişim paradigmaları etrafında geliştirilmiştir ve benzersizdir.

Geleneksel güvenlik sağlayıcıları, özelleştirilmiş ASIC’ler, FPGA’lar ve diğer tescilli donanım merkezli teknikleri kullanarak sistem performansını optimize etmeye odaklanırken, Mavinci yalnızca ticari olarak kullanıma hazır çalışan ölçeklenebilir, yüksek performanslı çözümlerin sağlanmasına odaklanmaktadır.

MavinciARP, iyi tanımlanmış çözüm öznitelikleri, performans ve doğrudan fiyatlandırma özelliği ile hedeflenen, iyi tanımlanmış çözümler sağlayan cihaz ve VM tabanlı yapılandırmalara odaklanır.

Mavinci; dinamik olarak yapılandırılan, “Abone Başına Hizmet” gibi kullanım durumuna göre optimize edilmiş fiyatlandırma ile hizmet sunan, “Orkestrasyonlu Tehdit Yönetimi” (OTM) platformu konsepti sunar.

Her üç ortamda da çalışan ortak sistem düzeyinde yazılım ve güvenlik uygulamaları yazılımına sahip olma yeteneği, Mavinci müşterilerine muazzam bir  kolaylık sağlar.

Bu paketleme esnekliği, çözümlerimizin aşağıdaki uygulamalarda devreye alınmasını sağlar.